Karta pobytuPolski rynek pracowników nieustannie się zmienia. Zauważalne jest to, że sektor pracowników jest ubogi oraz występują braki siły roboczej. Pracownicy polskiego pochodzenia wyjeżdżają poza granice kraju w poszukiwaniu pracy. Dlatego nasz zespół, który tworzy JS Consulting pragnie pomóc uzupełnić braki kadrowe na polskim rynku pracy, proponując skorzystanie z możliwości zatrudnienia pracowników spoza obszaru granic Polski – cudzoziemców.

Nasza firma JS Consulting swoje działania zawodowe opiera na czterech zasadach: profesjonalizmie, rzetelności, zaufaniu oraz odpowiedzialności. Pragniemy, aby pracodawca nawiązujący z nami współpracę, czuł się w pełni bezpieczny i usatysfakcjonowany z usług firmy. Zespół, który zajmuje się legalizacją pobytu cudzoziemców w naszym kraju, to fachowcy, osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz wieloma umiejętnościami. Chcesz zatrudnić w swoim przedsiębiorstwie cudzoziemców? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci we wszystkim.


Legalizacja pobytu i pracy. Czym jest karta pobytu?

Zdecydowałeś się, że zatrudnisz w swojej firmie pracowników spoza granic Polski. Co musisz zrobić jako kolejny krok? W Twojej kwestii jako pracodawcy jest przygotowanie wniosku o wydanie zezwolenia na pracę i oświadczeń o powierzeniu pracy. Zwróć się z tym do nas. Dopełnimy wszystkim formalności – szybko i solidnie! Pracownik musi posiadać kartę pobytu. Czym ona jest? Jest to dokument, który potwierdza tożsamość cudzoziemca podczas jego pobytu w Polsce. Karta pobytu wraz z ważnym paszportem potwierdza uprawnienia do pobytu w Polsce oraz uprawnia do przekraczania granic bez konieczności posiadania wizy. Dokument zawiera między innymi: dane osobowe, adres zameldowania na pobyt stały lub czasowy, informacje o obywatelstwie i wiele innych. Nasz zespół obsługuje cudzoziemców w zakresie załatwiana karty pobytu.

Legalizacja pobytu i pracy pracownika zagranicznego wiąże się z załatwianiem licznych zezwoleń i oświadczeń. W związku z tym jesteśmy do pełnej dyspozycji. Pomagamy pracodawcy, ale także pracownikom. Zrobimy za Ciebie wszystko, co wymagają urzędy i instytucje. Dajemy gwarancję, że nawiązując współpracę z JS Consulting, cudzoziemcy będą przebywać i pracować w Polsce zupełnie legalnie. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o karcie pobytu lub innych procedurach? Skontaktuj się z nami telefoniczne, poprzez formularz kontaktowy lub osobiście.Karta pobytu
OBSŁUGA CUDZOZIEMCÓW

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do nawiązania współpracy


Formularz kontaktowy

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
RODO
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetwarzania zapytania. Zostałem poinformowana/ny, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarznia. Administratorem danych osobowych jest JS CONSULTING, ul. Narutowicza 100B/29, 88-100 Inowrocław, o numerze NIP: 782-122-07-46.Zaufali nam